dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - bourky
27°C
pozítří
Pátek - zatazeno
22°C
Požár odpadu v Praze 3 likvidovaly dvě jednotky hasičů
Foto: Jan Kostík

Požár odpadu v Praze 3 likvidovaly dvě jednotky hasičů

Dnes v noci zasahovali hasiči v Jeseniově ulici v Praze 3 u požáru odpadu v jedné místnosti objektu, který je celkově devastovaný a je určen k demolici.

V 03:09 hodin byly na místě dvě jednotky z centrální a strašnické stanice, hasiči zasahovali v dýchací technice a dostali požár pod kontrolu 20 minut po příjezdu na místo. V objektu se nikdo nenacházel, příčina požáru je v šetření. Škoda požárem nevznikla.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru