dnes
Pondělí - skorojasno
27°C
zítra
Úterý - jasno
31°C
pozítří
Středa - jasno
35°C
Požár bytu v Praze 11 vznikl od prskavky na vánočním stromku
Foto: HZS hl. m. Prahy / Roman Půta

Požár bytu v Praze 11 vznikl od prskavky na vánočním stromku

Dnes ve 14:58 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů v Jurkovičově ulici v Praze 11. V bytě obytného domu hořel vánoční stromek.

Hasiči zasahovali vnitřní části budovy, aby lokalizovali požár stromku a sedací soupravy v bytě. Část hasičů zachránila uživatelky bytu pomocí výškové techniky. Plameny byly lokalizovány za deset minut po příjezdu, následovalo odvětrání bytu a části společných prostor domu.
jurkovicove-ulici-v-praze-11-2
Vyšetřovatel na místě odhadl škodu na 100 000 korun, příčinou byla nedbalost při manipulaci s prskavkou na vánočním stromku. 


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Dnes ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru