Dnes Úterý - snih 1°C
Zítra Středa - oblacno 0°C
Úterý 28. 11. 2023
Svátek má René
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Požádala strážníka, aby jí zabil

Ve středu jen několik minut před čtvrtou hodinou odpolední oslovil procházející muž strážníka okrskáře u kostela sv. Ludmily a upozornil ho na zmatenou ženu ohánějící se nožem nedaleko tramvajové zastávky náměstí Míru.

Strážník se pokusil navázat se ženou kontakt. Na výzvu, aby odložila zbraň na zem, reagovala naštěstí kladně. Pak strážníkovi sdělila, že trpí psychickou poruchou, má silné bolesti v uších, navíc požila alkohol a chce umřít.

Strážníka posléze požádala, aby ji zabil, nebo nožem uřeže okrasné květiny v parku. Z důvodu obav o zdraví devětačtyřicetileté ženy byla přivolána záchranná služba, která ji převezla za asistence strážníka do nemocnice. U ženy byla provedena také dechová zkouška s pozitivní hodnotou téměř 2 promile.


Autor: Cen

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru