Dnes Sobota - zatazeno 14°C
Zítra Neděle - oblacno 17°C
Sobota 10. 4. 2021
Svátek má Darja
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Povinné zdravotní prohlídky v kontrolním stanu končí. Nahradí je dotazník pro pacienty

Thomayerova nemocnice informuje o ukončení provozu kontrolního stanu pro povinné zdravotní prohlídky. Ty budou ve stanu ukončeny dne 17. května a následující den, od 18. května bude nutné před každou návštěvou ambulance či hospitalizací v nemocnici vyplnit tzv. „dotazník pro pacienty Thomayerovy nemocnice“. Ten nahradí současnou proceduru v kontrolním stanu. 

Pacient, který přijde do TN kvůli vyšetření či hospitalizaci, bude muset vyplnit dotazník o svém aktuálním zdravotním stavu. Pokud ho mít s sebou nebude, bude nutné jej vyplnit na daném pracovišti, kde dotazník bude k dispozici.


Nová klubovna pro skauty z Prahy 8

Dnes v 08:12

Klubovna pro skauty z Prahy 8 se v současné době dokončuje v areálu mateřské školy Dolákova. Skauti budou mít k dispozici zázemí k tvůrčím aktivitám včetně kuchyňky. Klubovna byla jedna z priorit radnice osmé městské části, i když cesta k vybudování nebyla...

Praha 5 chystá vlastní geoportál. Vyhledá hřiště, školy nebo volební místnosti

8. dubna 2021 v 07:36

Praha 5 plánuje spustit vlastní geoportál, interaktivní mapu, která občanům pomůže lépe se orientovat na území městské části a zjednoduší i řešení problémů v různých oblastech života.

Praha 8 nabízí granty pro rok 2021

7. dubna 2021 v 17:21

Spolky a organizace v osmé městské části mohou získat finanční příspěvek v oblastech sport, volný čas, kultura a sociální oblast. Celkově je na všechny oblasti vyčleněno 13 milionů korun.

Výzkum: Jak se na Palmovce cítíme a jak ji vnímáme

7. dubna 2021 v 07:52

To byly základní otázky sociologicko-antropologického výzkumu, který pomůže osmé městské části při plánování dalších kroků pro zklidnění a modernizaci Palmovky.

Další články
Nahoru