dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Povánoční hubnutí s Jarkou Kučmášovou. Víkend pro ženy
Víkend se koná 9. až 11. ledna na břehu Sázavy. Foto: brejlov.cz

Povánoční hubnutí s Jarkou Kučmášovou. Víkend pro ženy

Pro ty, kdo se rozhodují se svojí váhou po Novém roce něco udělat a začít bez diet a zázračných preparátů hubnout, je připraven víkendový pobyt na břehu řeky Sázavy.

Během tří dnů v krásném prostředí Mlýna Brejlov zahájíte detoxikaci a odkyselení organismu, budete pracovat na změně myšlení, cvičit jógu a Pět Tibeťanů. Naučíte se i dynamickou meditaci, kterou můžete používat kdykoli budete potřebovat.

K úspěchu dopomohou Rodinné konstelace, Gestalt terapie na odpoutání se ze vztahů, Léčivý tanec nebo základy zdravého vaření. To vše vám pomůže hubnout bez jo jo efektu.

Víkend se koná 9. až 11. ledna na břehu Sázavy.

Místo konání: Mlýn Brejlov, cca 40 km od Prahy

Cena: 2.490 korun. Ubytování ve dvojlůžkových pokojích, plná penze v  ceně.

Kontakty: Y. Švecová, tel. 604815667, ysvecova@seznam.cz, nebo Jarka Kučmášová, tel. 776 27 16 27776 27 16 27, jarmilakucmasova@seznam.cz.

Dárkový poukaz získáte na: jarmilakucmasova@seznam.cz.

 

 

 

 


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru