dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
Potřeboval si odskočit, zaparkoval uprostřed křižovatky. Naměřili mu 2,81 promile
Opilému řidiči byly naměřeny skoro tři promile. Foto: MP Praha

Potřeboval si odskočit, zaparkoval uprostřed křižovatky. Naměřili mu 2,81 promile

V sobotu po 18. hodině si autohlídka městské policie všimla v prostoru křižovatky ulic Československého exilu a Krouzova osobního auta stojícího v křižovatce.

V blízkosti se pohyboval muž, který močil do křoví, vrávoral a potácel se. Po krátké chvíli nasedl do vozu a rozjel se. Hlídka vůz zastavila a řidiče vyzvala k prokázání totožnosti.

Dvaačtyřicetiletý muž se přiznal, že před jízdou pil alkohol, na druh a množství si nevzpomněl. Dechovou zkouškou mu byla zjištěna hladina alkoholu ve výši téměř téměř promile. Celou událost dále šetří státní policisté.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru