dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Potácejícímu cizinci vadil způsob jízdy taxikáře, začal proto veřejně pohoršovat. I před dětmi

O vánočních svátcích v Melantrichově ulici si hlídka strážníků z Prahy 1 všimla skupinky osob, která stála u zaparkovaného taxíku. Osoby mezi sebou podrážděně diskutovaly. Jeden přítomných mužů začal náhle taxikáři nadávat a pokusil se napadnout ho pěstmi. Strážníci mu v tom zabránili.

Při kontrole totožnosti napadený devětatřicetiletý řidič uvedl, že byl bezdůvodně napaden neznámým mužem poté, co vysadil zákazníky. Nejprve hrubými nadávkami, posléze i ranami pěstí.

Čtyřiadvacetiletý opilý cizinec strážníkům sdělil, že se mu vůbec nelíbil způsob jízdy taxikáře, protože mu musel uhnout, když se potácel po silnici. A to ho prý velmi rozčílilo. Protože se opilý mladík choval neurvale před desítkami turistů, včetně několika malých dětí, strážníci mu za přestupek veřejného pohoršení uložili blokovou pokutu tři tisíce korun a posléze rozhodli o jeho převozu na záchytku.

Zde bylo cizinci naměřeno 1,8 ‰ alkoholu v dechu. Převoz zajistila další hlídka městské policie speciálním autem na svoz podnapilých lidí. 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru