dnes
Pátek - obcasny-dest
7°C
zítra
Sobota - zatazeno
10°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
11°C
Posuzování nabídek na projektovou dokumentaci pro rekonstrukci radnice Prahy 10 začne o týden později
Letecký pohled na radnici Prahy 10 ve Vršovicích. Foto: archiv MČ

Posuzování nabídek na projektovou dokumentaci pro rekonstrukci radnice Prahy 10 začne o týden později

Celkem čtyři společnosti se zapojily do třetí veřejné soutěže na výběr dodavatele projektové dokumentace pro rekonstrukci radnice Prahy 10 ve Vršovicích. Zjistilo se to při dnešním otevírání obálek.

Dva z uchazečů o zakázku však nesplnily některé technické náležitosti, přičemž dostaly čas do příštího čtvrtka na doplnění informací. Až potom začne komise schválená zastupitelstvem jednotlivé nabídky posuzovat.

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou přípravné práce a průzkumy, projektové práce a kompletní inženýrská činnost, včetně autorského dozoru.

„Rekonstrukce radnice je trochu zakletá. První dvě soutěže na dodavatele dokumentace byly předchozím vedením radnice zrušeny,“ uvedl místostarosta Prahy 10 Filip Humplík (ODS), do jehož kompetencí patří kromě dopravy, parkování a řešení budoucnosti KD Eden také rekonstrukce radnice.

 „Situace se pochopitelně v průběhu let mění, takže společně s kolegy zvažujeme i jiné varianty než pouhé nové opláštění stávající budovy,“ dodal Humplík.
ODS: Předsedou Senátu se stal Miloš Vystrčil

19. února 2020 v 17:36

Novým předsedou horní komory Parlamentu ČR byl zvolen Miloš Vystrčil. V tajné volbě získal 52 ze 76 odevzdaných hlasů.  

ODS: Novým předsedou senátorského klubu byl zvolen Martin Červíček

19. února 2020 v 17:01

Senátorský klub ODS na středečním jednání zvolil novým předsedou senátora Martina Červíčka. Post prvního místopředsedy klubu bude zastávat Zdeněk Nytra.

Další články
Nahoru