dnes
Úterý - zatazeno
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
9°C
Posuzování nabídek na projektovou dokumentaci pro rekonstrukci radnice Prahy 10 začne o týden později
Letecký pohled na radnici Prahy 10 ve Vršovicích. Foto: archiv MČ

Posuzování nabídek na projektovou dokumentaci pro rekonstrukci radnice Prahy 10 začne o týden později

Celkem čtyři společnosti se zapojily do třetí veřejné soutěže na výběr dodavatele projektové dokumentace pro rekonstrukci radnice Prahy 10 ve Vršovicích. Zjistilo se to při dnešním otevírání obálek.

Dva z uchazečů o zakázku však nesplnily některé technické náležitosti, přičemž dostaly čas do příštího čtvrtka na doplnění informací. Až potom začne komise schválená zastupitelstvem jednotlivé nabídky posuzovat.

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou přípravné práce a průzkumy, projektové práce a kompletní inženýrská činnost, včetně autorského dozoru.

„Rekonstrukce radnice je trochu zakletá. První dvě soutěže na dodavatele dokumentace byly předchozím vedením radnice zrušeny,“ uvedl místostarosta Prahy 10 Filip Humplík (ODS), do jehož kompetencí patří kromě dopravy, parkování a řešení budoucnosti KD Eden také rekonstrukce radnice.

 „Situace se pochopitelně v průběhu let mění, takže společně s kolegy zvažujeme i jiné varianty než pouhé nové opláštění stávající budovy,“ dodal Humplík.
Praha 11: Veřejné setkání k rekonstrukci pochozí zóny Háje

Včera v 07:13

Radnice Prahy 11 zve na veřejné setkání k budoucímu vývoji pochozí zóny Háje a přilehlých objektů v úterý 26. listopadu od 18 hodin v ZŠ Mendelova 550/2, Praha 11.

Další články
Nahoru