dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Postrkoval se s provozní fastfoodu, kvůli studenému burgeru to nebylo

V úterý se krátce po druhé hodině ráno odehrál v Plzeňské ulici v Praze 5 incident. Policisté z oddělení hlídkové služby Vinohrady vyjížděli k oznámené rvačce dvou osob. Když ale během pouhých dvou minut dorazili na místo, zjistili, že se má věc trochu jinak, než bylo oznámeno.

Opilý muž začal sprejovat budovu banky a poté i z několika stran budovu s rychlým občerstvením. Když si toho všimla provozní fastfoodu, snažila se mladíkovi v jeho jednání zabránit.

„Ten ale rozhodně neměl v plánu přestat a ženu od sebe odstrkoval. Toho si všiml kolemjdoucí muž, který se ženy zastal a vandala se snažil uklidnit,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Mladíkova agrese ale vzápětí vygradovala a kolemjdoucímu muži se snažil nastříkat sprej do očí. Ten ale i přesto výtržníka povalil na zem a vzápětí se již na místo dostavila policejní hlídka, která čtyřiadvacetiletého agresivního vandala zadržela a převezla na smíchovskou policejní služebnu.

Tam mu policisté naměřili přes jedno promile alkoholu v dechu. „Mladík je podezřelý z trestného činu poškození cizí věci,“ dodala mluvčí Iveta Martínková.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru