Dnes Sobota - obcasny-dest 16°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pošta v Holešovicích nebude kvůli opravě tramvajové trati vydávat balíky
Pošta v ulici Milady Horákové. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

Pošta v Holešovicích nebude kvůli opravě tramvajové trati vydávat balíky

Holešovická pošta v ulici Milady Horákové u Letenského náměstí nebude týden a půl vydávat ani přijímat balíky. Důvodem jsou stavební úpravy tramvajových kolejí, které znemožní vjezd nákladních aut do pobočky. Informoval o tom mluvčí České pošty Matyáš Vitík.

V termínu od 17. do 28. dubna budou probíhat úpravy tramvajových kolejí na Praze 7, konkrétně v části, kde sídlí pošta v ulici Milady Horákové 383/81.

Z toho důvodu nebude možné do objektu pobočky vjíždět poštovními automobily, které přepravují balíky. V čase stavebních úprav proto nebude možné vyzvedávat ani podávat balíkové zásilky jak na poště, tak prostřednictvím samoobslužného boxu OX POINT, který je součástí pobočky.

„Již uložené balíky zůstávají na poště Praha 7. Pokud si klient nemůže balík vyzvednout, lze domluvit prodloužení úložní doby,“ sdělil Vitík.

Náhradní výdej i příjem zásilek bude probíhat na poště v Dělnické ulici. Na této poště bude posílen personál, aby vlivem vyššího poštu odbavovaných zásilek nedocházelo k delšímu čekání.

„Informace, kde je uložen balík, budou uvedeny v avízech pro klienty. Další možností, kde nejblíže podat balík, je dejvická pošta v ulici Kafkova nebo na nejbližší Balíkovně,“ podotkl mluvčí.

Otevírací hodiny pro veřejnost na poště v ulici Milady Horákové zůstává stejná, tedy od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Vyřídit bude možné, kromě podání a výdeje balíků, všechny ostatní služby pobočky. 


Autor: red

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

Včera ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

Včera v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Poslední rozloučení s Harapesem bude v Národním divadle

16. května 2024 v 18:25

Poslední rozloučení s tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem, který zemřel ve středu ve věku 77 let, se uskuteční 27. května v poledne v Národním divadle (ND). Informoval o tom mluvčí ND Tomáš Staněk. Harapes, který byl dlouholetým baletním sólistou Národního divadla a později baletní soubor...

Nadační fond Dvojka srdcem opět nabízí příspěvek dětem na letní tábory

16. května 2024 v 07:19

S blížícím se obdobím letních prázdnin přichází Nadační fond Dvojka srdcem s nabídkou pomoci pro rodiny s dětmi, které si nemohou dovolit poslat děti na tábory.

Další články
Nahoru