Dnes Neděle - skorojasno -2°C
Zítra Pondělí - oblacno -4°C
Pondělí 4. 12. 2023
Svátek má Barbora
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Posprejoval dveře fastfoodu, zadržel ho strážník v civilu

Třiatřicetiletého muže, který ve středu večer posprejoval dveře provozovny rychlého občerstvení, omezil na osobní svobodě strážník v civilu.

Jakmile si ho všiml, přistoupil k němu, prokázal svoji příslušnost k městské policii a vyzval ho, aby počkal na místě do příjezdu státní policie, protože spáchal trestný čin. 

Muž na to zareagoval slovy: „Chceš se prát?“ a snažil se místo opustit. Výzvy, aby vyčkal na místě, ignoroval, proto proti němu použil donucovací prostředky a svedl ho na zem. 

Teprve poté se sprejer uklidnil a přestal klást odpor. Při omezování na osobní svobodě se mezi ně začal plést neznámý muž v domnění, že se perou.


Autor: puc

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru