Dnes Pátek - zatazeno 16°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pošlete smskou své předsevzetí, za rok vám ho operátor připomene
Co třeba shodit pár přebytečných kilogramů? Ilustrační foto: Zákupák / Wikimedia Commons

Pošlete smskou své předsevzetí, za rok vám ho operátor připomene

Dávat si předsevzetí bývá zvykem na přelomu roku, nicméně důvod pro něj se najde i jindy. Příležitostí během roku je spousta.

Letošní novinkou je happening s názvem Zpráva pro budoucnost, díky kterému mají lidé možnost poslat sami sobě nějaké předsevzetí ve formě sms zprávy, která se jim doručí 17. listopadu příštího roku. 

„Na minutu se zastavit a představit si, kým chceme za 365 dnů být nebo co bychom jako jednotlivci a občané České republiky mohli udělat pro to, aby byla naše společnost lepší. Právě to je poselství naší výzvy Zpráva pro budoucnost. Pošlete SMS s vlastním vzkazem na symbolické telefonní číslo a my vám ji za rok pošleme zpět,“ vysvětluje marketingový ředitel O2 David Daneš.

„SMS zprávu si mohou poslat zákaznici všech operátorů, účtována je podle jejich tarifu,” dodává. SMS brána se otevře v 00:01 17. listopadu a vzkazy mohou lidé zasílat na telefonní číslo 720 011 017.


Autor: puc

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru