Dnes Středa - zatazeno 11°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 15°C
Středa 29. 3. 2023
Svátek má Taťána
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pošlete smskou své předsevzetí, za rok vám ho operátor připomene
Co třeba shodit pár přebytečných kilogramů? Ilustrační foto: Zákupák / Wikimedia Commons

Pošlete smskou své předsevzetí, za rok vám ho operátor připomene

Dávat si předsevzetí bývá zvykem na přelomu roku, nicméně důvod pro něj se najde i jindy. Příležitostí během roku je spousta.

Letošní novinkou je happening s názvem Zpráva pro budoucnost, díky kterému mají lidé možnost poslat sami sobě nějaké předsevzetí ve formě sms zprávy, která se jim doručí 17. listopadu příštího roku. 

„Na minutu se zastavit a představit si, kým chceme za 365 dnů být nebo co bychom jako jednotlivci a občané České republiky mohli udělat pro to, aby byla naše společnost lepší. Právě to je poselství naší výzvy Zpráva pro budoucnost. Pošlete SMS s vlastním vzkazem na symbolické telefonní číslo a my vám ji za rok pošleme zpět,“ vysvětluje marketingový ředitel O2 David Daneš.

„SMS zprávu si mohou poslat zákaznici všech operátorů, účtována je podle jejich tarifu,” dodává. SMS brána se otevře v 00:01 17. listopadu a vzkazy mohou lidé zasílat na telefonní číslo 720 011 017.


Autor: puc

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

Včera ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Praha 10: ZŠ Olešská ušetřila téměř 40 procent na výdajích za dodávku tepla

Včera v 10:15

ZŠ Olešská ve Strašnicích při projektu snížení energetické náročnosti školy dokázala snížit výdaje za dodávku tepla o 39,9 procenta. Projekt byl financován Prahou 10, dotacemi od EU a pražským magistrátem. Informovala o tom mluvčí desáté městské části Michaela...

Herní prvky, pítka a nové veřejné osvětlení. Park V Zápolí projde revitalizací

24. března 2023 v 11:21

Jižní část parku V Zápolí v Praze 4 čeká v letošním roce revitalizace. V parku přibude řada nových prvků pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Práce by měly být zahájeny v dubnu.

Další články
Nahoru