dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražský sport

Poslední před Štědrým dnem. Běžecká škola Prahy 4 ve čtvrtek

Běžecká škola Prahy 4 v režii radnice a firmy SportGroup.cz se koná ve čtvrtek 17. prosince v 18 hodin v Podolí.

Ve Žlutých lázních budou k dispozici šatny se sprchami zdarma nejen pro tradiční běžce, ale i ty, kdož vyrazí poprvé nebo jen na zkoušku.

„Poslední týdny roku nám vyšla škola na Štědrý den a na Silvestra. Dali jsme raději volno, ale jako malou náhradu, nebo bonus, jak chcete, chystáme novoroční výběh," říká Martin Dvořák, šéf organizačního týmu.

Zvládne ho jistě každý. Po lehkém rozcvičení se vyrazí směrem na Vyšehrad, kde se pak podle chuti na tempo i vzdálenost účastníci rozdělí do menších skupin, vedených instruktory školy.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru