dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Poskytovala pomoc příteli, přišla při tom o dítě. Když se ukázalo, kdo za to může, znělo to neuvěřitelně

V pondělí 1. května v Libuši těsně po půlnoci oslovili kolemjdoucí hlídku strážníků, která řešila přestupek v dopravě s tím, že kousek opodál ponechal nějaký muž kočárek s dítětem na chodníku a odešel pryč.

Uvedli, že mluvil dost nesouvisle a popsali směr, kterým se vydal. Na místo byla volána další hlídka. Dítě reagovalo na podněty, ale bylo prochlazené, strážníci mu poskytli péči. Jeden člen hlídky se vydal prověřit situaci a nedaleko dostihl muže odpovídajícího popisu.

„Ten uvedl, že kočárek, který ponechal na místě, není jeho, nebyl schopen blíže vysvětlit situaci a uvedl, jak se dítě jmenuje. Vyjadřoval se dost zmateně, nesouvisle a z dechu mu byl cítit alkohol,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. ml Prahy Irena Seifertová.

Z důvodu podezření na podchlazení dítěte byla na místo volána záchranná služba. Do té doby bylo umístěno do služebního vozidla a nepřetržitě kontrolován jeho stav. Zanedlouho se na místo dostavila hlídka Policie České republiky s ženou, která hlásila zmizení dítěte.

Třicetiletá žena byla matkou devítiměsíčního chlapečka a uvedla, že ji byl kočárek s dítětem odcizen během chvíle, kdy poskytovala pomoc svému příteli, a okamžitě vše nahlásila policii. Následně odjela s dítětem do nemocnice.

Případ si převzala Policie České republiky. U devětadvacetiletého muže bylo dechovou zkouškou naměřeno téměř 1,75 ‰ alkoholu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru