dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Pražský sport

Pornolištičky, Sexy bad boys a další týmy přijedou na další klání PragaCup

Zúčastní se 20 týmů z celé České republiky, týmy jsou rozděleny do 4 skupin po 5 týmech, do play-off postupují 4 týmy z každé skupiny, celkem postoupí 16 týmů do play-off. Pro první 4 týmy jsou připravené hodnotné ceny za několik tisíc.

Těžko určit favorita turnaje, turnaj je tak kvalitně obsazen, že zvítězit může prakticky kdokoliv. Mezi největší favority se řadí tým PRAMAKO – Reprezentace Pražské malé kopané – funkcionáři mohou nominovat hráče celkem ze 44 týmů, očekávám, že tým přijede ve velmi silné sestavě a bude pomýšlet na příčky nejvyšší.

Mířit vysoko může futsalová reprezentace ČR neslyšících, která je pravidelným účastníkem turnaje. Do favoritů turnaje patří rovněž FK OSTROV složený z hráčů krajského přeboru, ČFL a 4. ligy v Německu, hráči prošli Spartou a Bohemkou.

Organizátor turnaje Lukáš Řezníček posílá do turnaje tým Řízkův výběr, ve kterém nastoupí dva hráči z pražské futsalové Sparty a hráči z Milovic.

praga-cup-leden-2015-nahled


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru