Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 5°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Pořezaná dívka chtěla odejít za svou matkou

Svůj život chtěla skončit pod koly projíždějících aut. Před tím si ještě pořezala ruce. Šestnáctiletá dívka se sebevražednými úmysly skončila v nemocnici.

Přibližně půl hodiny před sobotní půlnocí byla vyslána hlídka strážníků do ulice 5. května, kde se měla, dle oznámení, ve vozovce pohybovat zmatená, asi opilá žena. Během pár minut strážnici dorazili na místo a spatřili zde mladou ženu pobíhající po silnici, která měla čerstvě pořezané ruce.

Dívka uvedla, že už ji nebaví život a chce odejít za svoji zemřelou matkou. Když chtěla hlídka zjistit, zda pila alkohol, dala se na útěk. V zájmu ochrany jejího života byli strážníci nakonec nuceni použít chvaty a hmaty. Následně provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní, nicméně test na drogy byl pozitivní na cannabis.

Záchranná služba dívku převezla do nemocnice a o případu byla informována také Policie ČR. 


Autor: Alo

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Další články
Nahoru