dnes
Středa - jasno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - jasno
18°C
Popral se s odpadkovým košem, mlátil lavičkou a rozbil zastávku
Zastávka autobudu po řádění vandala. Foto: PČR

Popral se s odpadkovým košem, mlátil lavičkou a rozbil zastávku

Vymlácené skleněné výplně, rozkopané a vylámané zařízení autobusové zastávky. Takto skončilo řádění muže, který byl díky všímavosti spoluobčanů zadržen hlídkou městské policie.

V neděli v odpoledních hodinách byli strážníci z Prahy 10 osloveni kolemjdoucím, který viděl muže demolujícího autobusovou zastávku. Ten měl odejít směrem k obchodnímu domu na Skalce.

vandal-1-nahled

Hlídka se vydala dotyčného hledat. Po chvíli spatřila muže odpovídajícího popisu, společně se přemístila do zastávky Sídliště Skalka, která byla poničena. Oznamovatel potvrdil, že se jedná o osobu, kterou viděl, jak vytrhává informační ceduli ze země, mlátí lavičkou, kope do koše a rozbíjí skleněné výplně. Na místo byla přivolána Policie České republiky, která si sedmatřicetiletého výtržníka převzala.


Policisté ukončili vyšetřování znásilnění v centru Prahy

Dnes ve 21:44

Kriminalisté z prvního policejního obvodu z 6. oddělení obecné kriminality ukončili vyšetřování případu znásilnění turistky v Náprstkově ulici v centru Prahy z letošního 2. dubna a podali na Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 návrh na podání obžaloby.

Zobnul si perníček a šup za volant!

Včera v 10:27

Strážníci zadrželi zdrogovaného řidiče. Ten se bez okolků přiznal, že v noci před jízdou požil pervitin. Případ dále šetří státní policisté.

Senior zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli

15. října 2018 ve 13:24

Pohotové jednání předvedli sportovec a strážník pražské městské policie při záchraně seniora se zástavou srdce. Ten zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli.

Klečící nahý muž v hotelovém pokoji

13. října 2018 v 08:38

Hotelový host zdemoloval vybavení pokoje. Z okna dokonce vyhodil i televizor. Strážníci jednatřicetiletého muže omezili na osobní svobodě.

Strážníci odhalili auto s ručně napsanou registrační značkou

10. října 2018 ve 21:34

Osobní auto šedé barvy, jehož řidič porušil dopravní značení v Haštalské ulici, neuniklo pozornosti strážníků z Prahy 1 v pondělí večer. Po jeho zastavení strážníci zjistili, že vedle rozbitého čelního skla jsou obě registrační značky vyrobeny z papíru a ručně popsané. „S ohledem na zjištěné...

Jednačtyřicetiletý cizinec ničil eskalátory ve stanici metra

9. října 2018 v 11:47

Do stanice metra Náměstí Republiky včera vyjela hlídka městské policie na oznámení dozorčího. Dle jeho slov zde měl muž rozebírat eskalátor. Strážnici ho spatřili ve chvíli, kdy se pokoušel odstranit černé madlo, což se mu nakonec částečně podařilo. Za pomoci hmatů a chvatů mu v dalším počínání...

Agresivní cizinec skončil na záchytce

7. října 2018 v 10:04

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1 do Dlouhé ulice, kde mělo před restaurací docházet k potyčce několika osob. Hlídka na místě nalezla opilého mladého cizince, který se měl při placení útraty chovat agresivně a vyvolávat konflikt.

Hasiči odčerpávali vodu ze zatopeného sklepa

5. října 2018 v 19:08

Dnes zasahovali hasiči z centrální stanice v Jaromírově ulici v Praze 4. V 10:52 hodin tam byl ohlášen zatopený sklep v jednom z obytných domů.

Další články
Nahoru