dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Popíjel v hospodě, potom usedl na motorku

Autohlídka strážníků z Prahy 11 si v pondělí večer všimla u benzínové stanice motocyklu, o kterém věděla, že ho řídí muž s  vysloveným zákazem řízení. Dotyčného nalezla v nedaleké restauraci.

Operátorovi městského kamerového systému předali přesný popis muže, a ten začal celou situaci monitorovat. A vyplatilo se. Poté, co operátor předal informaci o tom, že nasedl na svůj motocykl, začala ho autohlídka pronásledovat a pokusila se ho opakovaně zastavit.

Motorkář na výzvy nereagoval a ujížděl dál. Na chvíli se mu podařilo strážníkům ujet. V té době se přihlásili hlídce svědci s fotografiemi muže na motorce, který jel po chodníku a  ohrožoval chodce.

Jednalo se o toho samého motocyklistu. Hlídka si přes databáze zjistila jeho bydliště a zde ho také nalezla. Čtyřiačtyřicetiletý muž se strážníkům následně přiznal, že motocykl řídil a hlídce ujížděl.

Lustrací bylo dále potvrzeno, že má skutečně vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Muže si následně k dalšímu opatření převzala hlídka Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru