dnes
Čtvrtek - zatazeno
23°C
zítra
Pátek - oblacno
25°C
pozítří
Sobota - zatazeno
31°C
Pražské krimi

Popíjel celou noc a pak nahlásil bombu. Policisté muže vypátrali

Pražští policisté vypátrali jednatřicetiletého muže, který v neděli ráno nahlásil uložení bomby ve stanici metra Radlická. Za šíření poplašné zprávy mu hrozí až dva roky vězení. Protože byla stanice po dobu prohlídky pyrotechniky uzavřena, může Dopravní podnik hlavního města Prahy po muži požadovat náhradu škody.

Muž volal na tísňovou linku krátce před 8 hodinou. Do stanice vyrazily desítky policistů, kterým pomáhali strážníci i hasiči. Stanici prohlíželi nejprve za provozu, později ji uzavřeli.

Operátoři tísňové linky zjistili, že muž volal z telefonní budky v Praze 1. Podezřelého dohledali policisté na kamerách a po více než dvou hodinách podařilo policistům zadržet na tramvajové zastávce Sídliště Řepy.

Jednatřicetiletý zadržený pak k celé situaci uvedl, že na linku 158 zavolal jen tak pro pobavení, napsala ČTK.


Se zákazem a pod vlivem, zastavil jej až varovný výstřel

Dnes v 17:11

V pondělí 15. července krátce před jedenáctou hodinou večer si členové pohotovostní motorizované jednotky v rámci výkonu noční služby všimli stříbrné Škody Octavia, která jela po Strakonické ulici v Praze 5 ve směru do centra. Rozhodli se ji zastavit a řidiče zkontrolovat. Řidič světelných ani...

Cizinec se chtěl vyspat v autě

Dnes v 16:14

Strážníci zadrželi cizince podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. Prý se v něm chtěl jen vyspat.

Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

Včera ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Další články
Nahoru