dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Popelnice jako malířské plátno. Sprejer dokreslil
Sprejer zkrášloval popelnice. Foto: Policie ČR

Popelnice jako malířské plátno. Sprejer dokreslil

Pozorný občan upozornil v půl druhé ráno policisty na mladíka, který „zkrášloval“ dveře domu v ulici Pod Tratí. Sprejer tvořil za pomoci reflexního fixu, kdy byl do této činnosti natolik zabrán, že si ani nevšiml přijíždějících policistů. Ty zaregistroval teprve ve chvíli, kdy jimi byl osloven a vyzván k prokázání totožnosti. V tu chvíli se ještě pokusil o útěk, ve kterém mu muži zákona zabránili.

Poté už došlo na prošetřování celé události. Při tom policisté zjistili, že šestadvacetiletý mladík nepokreslil pouze zmiňované dveře, ale i stěny další třech domů v ulici Strakonická, kde navíc posprejoval i kontejner určený pro komunální odpad.

sprayer-zadrzeni-nahled Ke kresbám ve Strakonické ulici se zadržený zprvu neměl, ale následně se pod tíhou důkazů přiznal i k těm. Policisté totiž nepřehlédli, že mladík má barvou potřísněný oděv, tedy jak kalhoty, tak bundu, ale navíc v jeho batohu zajistili i rukavice, které měl při aplikaci barvy na stěny domů na rukou. Skončil zadržený na policejní služebně.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru