Dnes Čtvrtek - polojasno 14°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 14°C
Čtvrtek 21. 9. 2023
Svátek má Matouš
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Doprava

POP Airport nabízí krátkodobé bezplatné parkování pro návštěvníky Letiště Václava Havla Praha

Dodatečné parkovací kapacity pro návštěvníky Letiště Václava Havla Praha nově nabízí outletové a zábavní centrum POP Airport. Projekt PICK UP PARKING, který vznikl ve spolupráci s Letištěm Praha v rámci Prague Airport City, se primárně zaměřuje na službu krátkodobého stání pro návštěvníky čekající na přílety letadel. 

POP Airport nabízí zdarma parkovací kapacity na svém krytém parkovišti vzdáleném od terminálů letiště pět minut jízdy.

Parkování poskytuje outlet v době otevíracích hodin centra, tedy denně od 10 do 20 hodin, a to i během víkendů. V případě vyššího zájmu o tuto službu může POP Airport přistoupit k prodloužení parkovacích hodin na 24 hodin denně. Řidiči zde mohou v klidu zaparkovat a počkat na přílet svých blízkých. Aktuální informace o odletech a příletech mohou sledovat na informační tabuli umístěné v nákupním centru nebo živě přímo z vyhlídkové terasy. Přílet letadla nebo výjezd zavazadel mohou rovněž kontrolovat na webových stránkách letiště, kde si také mohou zadat notifikace o stavu letu prostřednictvím e-mailu či SMS.

Řidiči mohou rovněž jako bonus využít voucher na extra slevu 10 % z outletových cen v outletu POP, právem označovaným jako nejkrásnější nákupní centrum v České republice, a zpříjemnit si tak čekání. Informace naleznou návštěvníci na stránkách www.pickupparking.cz.
Autor: Alo

Praha 14: Rekonstrukce přechodu u kostela sv. Bartoloměje

16. září 2023 v 09:21

Od pondělí 18. do 26. září bude u kostela sv. Bartoloměje v Praze 14 probíhat komplexní rekonstrukce zvýšeného přechodu, která si vyžádá nezbytné omezení provozu.

Praha 14: Retro jízda linky 141

11. září 2023 v 16:38

Praha 14 zve na komentovanou vyjížďku historickým kloubovým autobusem Ikarus po trase autobusové linky č. 141 kolem sídliště Černý Most.

Praha kompletně obnoví další komunikace v Horních Počernicích

10. září 2023 ve 13:14

Rada hl. m. Prahy první zářijové pondělí odsouhlasila záměr veřejné zakázky na obnovu komunikace Prachovská a navazující části ulic Machovská a Dolská v Horních Počernicích. Součástí prací je i vybudování nové dešťové kanalizace, dále parkovacích stání, zpomalovacích prvků a doplnění veřejného...

Další články
Nahoru