Dnes Čtvrtek - skorojasno 7°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 8°C
Čtvrtek 30. 3. 2023
Svátek má Arnošt
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Poničili značku, pomočili policejní auto

Na chování mladých mužů upozornil městskou policii na Václavském náměstí v sobotu kolem půl druhé ráno kolemjdoucí prostřednictvím linky 156. Specialista z dohledového centra vyslal na místo hlídku. Ta oba výtečníky zastihla ve chvíli, kdy jeden právě vykonával malou potřebu na policejní auto a druhý ho u toho natáčel na mobil.

Vysvětlení bylo z jejich strany prosté. Prý popíjeli alkohol a přišlo jim vtipné „vrhnout se“ na dopravní značení. Mimo jiné také zaznělo: „No a co má bejt, tak já to všechno zaplatím.“ Pak už je ale začala přítomnost strážníků obtěžovat a značně změnili rétoriku.

Vulgární výrazy střídaly výhružky otcem pracujícím na kriminálce, který si to se strážníky vyřídí.

U obou mužů hlídka následně provedla dechovou zkoušku s pozitivními výsledky 1,74 a 1,21 promile. Když mělo dojít na projednání přestupků s finančním postihem, platit se mladíkům najednou nic nechtělo. Přestupky strážníci oznámili správnímu orgánu.


Autor: Hla

Na Smíchově srazil vlak muže, vyprostili ho hasiči

Včera v 11:32

Jednotka pražských profesionálních hasičů a jednotka hasičů Správy železnice zasahovaly v pondělí 27. března po 19 hodině na železničním viaduktu v Nádražní ulici v Praze 5 u střetu muže s vlakem.

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

27. března 2023 ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. března 2023 ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Další články
Nahoru