dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pomůžete odhalit identitu výtržníků  Sparty a Slavie? Policie zveřejnila jejich tváře
Poznáváte ho? Foto: Policie ČR

Pomůžete odhalit identitu výtržníků Sparty a Slavie? Policie zveřejnila jejich tváře

Pražští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti fanoušků, kteří řádili před měsícem při tradičním derby Sparta – Slavia. Výtržníci z obou táborů používali nedovolenou pyrotechniku, provokovali se navzájem a účastnili se bitek.

Zápas se hrál v sobotu 13. dubna na Letné a domácí porazili hosty z Edenu 3:1. Na vyprodaném stadionu se však někteří fanoušci z kotle nechtěli bavit jen fotbalem.

„Při tomto zápase fanoušci použili pyrotechniku jak v sektorech domácích, tak i hostujících příznivců,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Ke konci prvního poločasu dokonce zhruba třicet radikálních sparťanů vniklo do sektoru hostů a zde napadli provokující slávisty. „Sešívaní“ a „rudí“ radikálové byli dost agresivní.

I přestože policisté během bezpečnostního opatření zajistili 26 osob, do současné chvíle neznají totožnost dalších osob zachycených na policejních záznamech.

Pokud ve fotogalerii v tomto článku poznáte některého fanouška, kolem kterého je zelený rámeček, volejte na linku 158.

Znáte jména lidí v zeleném rámečku?


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru