dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pomůžete dopadnout drzé zloděje? Jeden chtěl jít asi na svah, druhý si hrát na otce na mateřské
Co by se tady tak dalo vzít? Chmaták se blíží ke snowboardům. Foto: Policie ČR

Pomůžete dopadnout drzé zloděje? Jeden chtěl jít asi na svah, druhý si hrát na otce na mateřské

Policisté z Místního oddělení Kobylisy pátrají po dvou mužích, kteří jsou podezřelí ze spáchání trestného činu krádeže, a v případě dopadení jim hrozí dvouleté vězení. Oba loupili z domovních chodeb a způsobili nemalé škody.

První případ se stal v ulici Zenklova, kde se do jednoho z domů neznámý muž vloupal do sklepní kóje a odcizil dva snowboardy, tužkové baterie a pět lahví s olivovým a balsamikovým olejem.

Škodu na odcizených věcech vyčíslil majitel na více jak dvacet tisíc korun. Zajímavé na tomto případu je ta skutečnost, že podezřelý přijel krást na kole a rozdělil si krádeže do etap.

„Ve druhém případě odcizil jiný neznámý muž z chodby domu v ulici S. K. Neumanna zelený kočárek v hodnotě asi deset tisíc korun, a z místa v poklidu odešel,“ popsala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Policisté mají k dispozici kamerové záznamy z obou domů, které podezřelé muže zachytily při krádeži a díky nim tak znají podobu mladíků. Pokud je z fotografií v tomto článku poznáte, volejte na tísňovou linku 158. Policisté ocení jakékoli informace vedoucí k dopadení zlodějů také na kterékoli služebně Policie ČR.

Podezřelí z krádeže kočárku a snowboardů


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru