dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pomozte kočičkám najít pelíšek: Umisťovací výstava koček bez domova
Na pelíšek čeká i kocourek Dráteník. Foto: kocici-utulek.cz

Pomozte kočičkám najít pelíšek: Umisťovací výstava koček bez domova

Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi pečuje především o zraněné a týrané kočky, kocoury a koťátka, jejichž péči hradí pouze z dobrovolných darů, sbírek a dědictví. V jeho depozitech je téměř 40 koček a koťátek všech barev a plemen, které čekají na nový domov a pomoc.

Není nic hravějšího než kotě a důstojnějšího než stará kočka (Thomas Fuller)

Člověk je kulturní v té míře, v jaké rozumí kočce (G. Bernard Shaw)

Existuje větší dar než kočičí láska? (Charles Dickens)

Jedna kočka změní návrat do domu na návrat domů (Pan Brownová)

Proto pořádá již 16. umisťovací výstavu koček bez domova v neděli 19. října od 10 do 17 hodin v Kongresovém centru. Všechny kočičky si můžete prohlédnout na stránkách: www.kocici-utulek.cz

umist-vystava-1-nahled umist-vystava-3-nahled „Kdyby mohly kočky z útulku promluvit, řekly by, že nejhezčí kočka je z útulku! Prosíme vás, nemnožte nás, nezvyšujte počet nikým nechtěných a nešťastných zvířat! Rozhodněte se pro kastraci! Kastrací jedné kočky zabráníte narození až 120 milionů koček za 10 let! Je na vás, jaký život budou mít,“ říká Alice Oppová z První společnosti za práva koček.

Heslem kočičího útulku je: Soucit je k ničemu, je třeba pomáhat. Sebemenší byt je větší než klec v útulku. Každá, i jednotlivá konzerva, každá koruna pomůže.  


Další články
Nahoru