dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Letní Praha

Pomalá móda: Fotografie Bet Orten, workshop, módní přehlídka i koncert

Čtvrtý ročník mezigenerační přehlídky OLD’S COOL, která je koncipována jako velkolepá oslava Mezinárodního dne seniorů, představuje inspirativní osobnosti, vzory i velké životní příběhy.  

Od 21. září do 6. října se můžete těšit na atraktivní program, který vzešel z neobvyklého propojení generací a prezentace stáří v nečekaných souvislostech.

První předfestivalovou akcí je výstava fotografií Bet Orten SLOW UP, zaměřená na fenomén pomalé módy. Výstava bude probíhat od 30. srpna do 27. září na náplavce na Rašínově nábřeží.

Téma recyklace a upcyklace bude provázet i letošní ročník festivalu OLD’S COOL. V sobotu 24. září si můžete vyzkoušet techniky recyklace a upcyklace oděvu s českými designery a naučíte se plést ponožky od pletařek zapojených do projektu Ponožky od babičky.

Večer vystoupí Never Sol s pěveckým sborem Elpida.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru