dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražská doprava

Omezení provozu: Polovina Strakonické bude bez aut

V průběhu neděle se uskuteční sportovní akce „TRIPrague“, kvůli které dojde k omezení provozu. 

Akce „TRIPrague“ je triatlonem, jehož běžecká, ale především cyklistická část se promítne do plynulosti silniční dopravy.

S omezením musí počítat řidiči na Strakonické ulici, jejíž část ve směru z centra, a to až na Baně, bude přibližně od deseti hodin dopoledne, do šestnácti hodin odpoledne, kvůli cyklistické části závodu zcela uzavřena pro motorová vozidla.

Řidičům, kteří by chtěli v tuto dobu jet po Strakonické z města, se nabízí hned dvě možné objízdné trasy.

Jako první objízdná trasa je ulice Modřanská a most Závodu míru, kudy se řidiči dostanou zpět na Strakonicku z centra, tedy na tu část, která bude po celý den průjezdná.

Druhá objízdná trasa pak vede přes Barrandovský most a Pražský okruh, opět zpět na Strakonickou. Přejezd od Radotína k Pražskému okruhu, a ke Zbraslavi bude zachován jedním jízdním pruhem.

Omezení, které potrvá přibližně do osmnácté hodiny, čeká na řidiče v souvislosti s běžeckou částí závodu. Trasa závodu vede po Janáčkově nábřeží, ulicí Nábřežní, Hořejším nábřežím, přes Palackého most na Rašínovo nábřeží, a dále na Masarykovo nábřeží a Most Legií.

Trasy jednotlivých závodů budou řádně vyznačeny a budou na nich přítomni i policisté dopravní a pořádkové služby, a také strážníci městské policie.


Další články
Nahoru