dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražské krimi

Policistům pracovní doba nekončí

To dokázal v sobotu kriminalista z oddělení hospodářské kriminality prvního policejního obvodu, který v době volna zadržel pachatele přímo při činu. 

Chvíli před půlnocí si všiml u vozu souseda, zaparkovaném v ulici Španielova, jemu neznámých osob. Proto když přišel k autu, se obou přítomných  dotázal, co tam dělají. Jeden z mladíků na nic nečekal a vzal takzvaně nohy na ramena. Druhého, který se taktéž snažil utéct, kriminalista okamžitě zadržel.

Šestadvacetiletý mladík se nakonec pod tíhou důkazů ještě na místě samém doznal, že vozidlo s kamarádem vykrádali. To dokládaly i věci u něj zajištěné v podobě různých šroubováků a jiného nářadí.

policistum-nekonci-nahled Zadrženého si od kriminalisty následně převzali kolegové z místního oddělení Řepy, kteří ho převezli na policejní služebnu pro podezření z trestného činu krádež vloupáním. Za ten mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru