dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Policisté zajistili odcizená vozidla. Majitel jednoho z nich nevěděl, že mu auto chybí

Díky dobré práci policistů z cizinecké policie, místního oddělení Kyje a kriminalistů šestého oddělení třetího policejního obvodu se podařilo zajistit tři odcizená vozidla. Jedno z nich bylo odcizeno čerstvě a ani majitel ještě netušil, že mu s ním zloději odjeli a chybí mu. O to více byl překvapen, když ho kontaktovali policisté s tím, že našli jeho Mazdu, které zbývalo jen několik málo okamžiků k rozebrání na náhradní díly.

Vše začalo v úterý 21. ledna krátce po poledni, kdy policisté z cizinecké policie vyjížděli k hlášení, že se má v ulici Nedokončená v Praze 10 u sběrného dvora nacházet odcizené vozidlo. Toto oznámení se následně potvrdilo a policisté na místě zajistili dokonce dvě odcizená vozidla značky Mazda a jedno vozidlo Audi. Také na místě zadrželi dva muže, kteří s vozidly přijeli a měli je v úmyslu rozebrat na náhradní díly.

Kriminalisté, kteří si celý případ převzali s oběma muži (23 a 33) zahájili trestní stíhání pro trestné činy podílnictví a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podle mluvčího Jana Daňka si muži obvinění z posledního zmiňovaného trestného činu vyslechli, neboť oba mají soudem zakázáno řídit motorová vozidla a s odcizenými vozidly ke sběrně surovin přijeli. Za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody až na pět let.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru