Dnes Středa - zatazeno 21°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 24°C
Středa 7. 6. 2023
Svátek má Iveta, Slavoj
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Policisté zadrželi muže, který podle nich dodával v okolí Černého Mostu drogy dealerům
Při domovní prohlídce u zadrženého muže byla zajištěna i váha, která sloužila k prodeji drog. Foto: Policie ČR

Policisté zadrželi muže, který podle nich dodával v okolí Černého Mostu drogy dealerům

Kriminalisté zadrželi devětadvacetiletého muže, který podle nich zásoboval marihuanou a pervitinem dealery v Praze 9. Muž nepracoval a jediný příjem měl právě z této činnosti. Nyní je ve vazbě a za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy mu v případě odsouzení hrozí až deset let vězení. Na policejním webu to dnes uvedla mluvčí Martina Špryslová.  

Kriminalisté třetího policejního obvodu čtvrtého oddělení obecné kriminality odhalili devětadvacetiletého distributora marihuany a pervitinu, který podle nich dodával drogy dealerům v Praze 9, nejčastěji v okolí Černého Mostu. Informovala o tom mluvčí pražské policie Martina Špryslová.

Muž podle Špryslové nepracoval a jediný příjem měl právě z jeho nezákonného podnikání. V uplynulých měsících kriminalisté v rámci sledování zadokumentovali stovky jednotlivých předávek a zadrželi několik dealerů, kterým drogy dodával.

„Těsně před poslední schůzkou se svým odběratelem byl muž zadržen zásahovou jednotkou pražské policie a to ve chvíli, kdy měl u sebe připravenou marihuanu na prodej,“ sdělila mluvčí.

V rámci domovní prohlídky policisté nalezli bezmála půl kilogramu marihuany, obalový materiál, váhy a další věci sloužící k distribuci drog, včetně finanční hotovosti ve výši přesahující sto tisíc korun.

Ke své protiprávní činnosti využíval také vozidlo, které bylo v rámci trestního řízení zajištěno.


Autor: puc

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru