Dnes Pátek - snih -3°C
Zítra Sobota - snih 0°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Policisté zadrželi muže, který podle nich dodával v okolí Černého Mostu drogy dealerům
Při domovní prohlídce u zadrženého muže byla zajištěna i váha, která sloužila k prodeji drog. Foto: Policie ČR

Policisté zadrželi muže, který podle nich dodával v okolí Černého Mostu drogy dealerům

Kriminalisté zadrželi devětadvacetiletého muže, který podle nich zásoboval marihuanou a pervitinem dealery v Praze 9. Muž nepracoval a jediný příjem měl právě z této činnosti. Nyní je ve vazbě a za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy mu v případě odsouzení hrozí až deset let vězení. Na policejním webu to dnes uvedla mluvčí Martina Špryslová.  

Kriminalisté třetího policejního obvodu čtvrtého oddělení obecné kriminality odhalili devětadvacetiletého distributora marihuany a pervitinu, který podle nich dodával drogy dealerům v Praze 9, nejčastěji v okolí Černého Mostu. Informovala o tom mluvčí pražské policie Martina Špryslová.

Muž podle Špryslové nepracoval a jediný příjem měl právě z jeho nezákonného podnikání. V uplynulých měsících kriminalisté v rámci sledování zadokumentovali stovky jednotlivých předávek a zadrželi několik dealerů, kterým drogy dodával.

„Těsně před poslední schůzkou se svým odběratelem byl muž zadržen zásahovou jednotkou pražské policie a to ve chvíli, kdy měl u sebe připravenou marihuanu na prodej,“ sdělila mluvčí.

V rámci domovní prohlídky policisté nalezli bezmála půl kilogramu marihuany, obalový materiál, váhy a další věci sloužící k distribuci drog, včetně finanční hotovosti ve výši přesahující sto tisíc korun.

Ke své protiprávní činnosti využíval také vozidlo, které bylo v rámci trestního řízení zajištěno.


Autor: puc

Jen jedno vínko a za volant

Dnes ve 13:00

Zákaz vjezdu v centru Prahy porušil 33letý řidič z Prahy 10. Na dotaz strážníků ohledně požití alkoholu odpověděl, že vypil před jízdou jedno vínko.

Po patnácti letech ji prozradilo neosvětlené kolo

Dnes v 07:08

Neosvětleného cyklisty si strážníci z Prahy 12 všimli v Klokotské ulici. Výzvy k zastavení cyklista ignoroval a začal ujíždět.

Plné auto oblečení, doklad o zaplacení chyběl

6. prosince 2022 v 18:11

Na náměstí Republiky oslovil hlídku strážníků zaměstnanec bezpečnostní agentury s tím, že si na kamerách všiml skupiny osob, která provádí krádeže zboží v obchodech a pak ho ukládá do zaparkovaného vozidla.

Schoval se ve sklepě

6. prosince 2022 v 11:35

V sobotu 3. prosince kontrolovala hlídka policistů pohotovostní motorizované jednotky řidiče skútru, který kolem nich chvilku předtím projel vyšší rychlostí, než je stanovená padesátka ve městě. Během kontroly se řidič všemožně vymlouval, že nemůže najít osobní doklady ani řidičský průkaz, až se...

Prchajícího muže ulicemi Prahy 5 zastavil náhodný kolemjdoucí

6. prosince 2022 v 06:29

Při kontrole pěší zóny na Andělu hlídku strážníků oslovila neznámá žena a sdělila jí, že ji celý den obtěžuje jakýsi muž. Dále uvedla, že vešel do provozovny v ulici Na Bělidle a že by měl být v celostátním pátrání. Potom rychle odešla.

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Další články
Nahoru