Dnes Sobota - obcasny-dest 16°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Policisté vytáhli z Vltavy v centru Prahy tělo utonulého muže
Tělo se našlo v blízkosti Štefánikova mostu. Foto: PatrikPaprika / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

Policisté vytáhli z Vltavy v centru Prahy tělo utonulého muže

Policisté v neděli vpodvečer vytáhli z Vltavy v centru Prahy tělo utonulého muže. Kriminalisté zjišťují okolnosti případu a totožnost mrtvého, řekl ČTK mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

Nález těla u Štefánikova mostu oznámil kolem 19:00 náhodný svědek na tísňovou linku. „Na místo vyjely hlídky policie, následně bylo tělo muže vytaženo z vody,“ uvedl mluvčí.

Policie prověřuje možnou souvislost se zmizením devětadvacetiletého Brita, který před týdnem skočil z lodi do Vltavy a od té doby se pohřešuje.

„V současné chvíli nemůžeme potvrdit, zda se jedná o pohřešovaného cizince, který zmizel minulý víkend,“ dodal Hrdina.


Autor: ČTK

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

Včera ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

Včera v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Poslední rozloučení s Harapesem bude v Národním divadle

16. května 2024 v 18:25

Poslední rozloučení s tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem, který zemřel ve středu ve věku 77 let, se uskuteční 27. května v poledne v Národním divadle (ND). Informoval o tom mluvčí ND Tomáš Staněk. Harapes, který byl dlouholetým baletním sólistou Národního divadla a později baletní soubor...

Nadační fond Dvojka srdcem opět nabízí příspěvek dětem na letní tábory

16. května 2024 v 07:19

S blížícím se obdobím letních prázdnin přichází Nadační fond Dvojka srdcem s nabídkou pomoci pro rodiny s dětmi, které si nemohou dovolit poslat děti na tábory.

Další články
Nahoru