dnes
Středa - jasno
28°C
zítra
Čtvrtek - bourky
26°C
pozítří
Pátek - oblacno
23°C
Pražské krimi

Policisté vyšetřují pád zdi jako podezření z trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti

Policisté prošetřuji sobotní pád zdi na Smíchově, v jehož důsledku zemřel muž. Pár prošetřují pro podezření z trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti, kdy tomu, kdo bude v tomto případu shledán vinným, hrozí trest odnětí svobody až na osm let. Ke změně právní kvalifikace z podezření z trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti z nedbalosti došlo na základě podrobného vyhodnocení již známých skutečností a zjištění dalších nových okolností celé události.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru