Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Policisté pátrají po totožnosti ženy. Zemřela v létě, nikdo ji nehledá
Seniorka byla převezena do nemocnice. Zdroj foto: Policie ČR

Policisté pátrají po totožnosti ženy. Zemřela v létě, nikdo ji nehledá

Policisté prosí o pomoc při zjištění totožnosti zemřelé ženy, kterou nikdo nehledá. Nalezena přitom byla před dvěma měsíci. Informovala o tom mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Pražští kriminalisté již od 21. července pátrají po totožnosti ženy, která byla v bezvědomí nalezena na zemi před domem číslo 85 v ulici Vinohradská.

Přivolaní záchranáři na místě ženu v bezvědomí způsobeném hypoglykemických šokem ošetřili a převezli do nemocnice. Bohužel i přes snahu lékařů v nemocnici zemřela. Jelikož u sebe neměla žádné doklady totožnosti, ani žádné osobní věci, kriminalisté začali pátrat po její totožnosti.

„Vzhledem k tomu, že se nepodařila najít příbuzenská shoda v DNA databázi, nepodařilo se zjistit její totožnost na základě zubních otisků, prověřením okolních zdravotnických zařízení, sociálních odborů, pečovatelských služeb a ani místa, kde byla žena nalezena a do současné chvíle nikdo tuto ženu nehledá, prosíme veřejnost o pomoc,“ sdělila Kropáčová.

„V případě, že ženu poznáváte, nebo víte, kde bydlela, prosím veškeré informace předejte na linku 158,“ dodala.


Autor: Karel Netolický

Jak bude vypadat nové centrum Hostivaře? Určí to urbanistická soutěž

Včera ve 14:49

Společnost Zelená Hostivař patřící do skupiny JRD Group ve spolupráci s Prahou 15 a magistrátem vyhlašuje urbanistickou soutěž „Nové centrum Hostivař“, realizovanou Českou komorou architektů (ČKA), která určí podobu rozvoje okolí tramvajové smyčky na křížení ulic Průmyslová a Plukovníka...

Hořelo na střeše Lidlu v Praze 5

20. září 2023 ve 21:34 | Aktualizováno v 22:04

Tři jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly ve středu 20. září před 15. hodinou v ulici K Barrandovu v Praze 5 u požáru na střeše prodejny Lidl. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Praha 6 podpořila program Trenéři ve škole dotací 1,16 milionu korun

20. září 2023 v 08:34

Zastupitelé Prahy 6 na svém jednání tento týden podpořili program Trenéři ve škole dotací 1,16 mil. korun. Program je založen na zapojení proškolených sportovních trenérů do hodin tělocviku na 1. stupni základních škol, kde v pravidelné rotaci spolupracují s učiteli na správném a pestrém pohybovém...

Další články
Nahoru