dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Policisté nalezli dvě kradená kola

Policisté pohotovostní motorizované jednotky vypátrali dvě kradená horská kola. První z případů se odehrál v půl třetí ráno v noci z pondělí na úterý v Praze 3 v ulici U Rajské zahrady. Tady si „péjáci“ povšimli muže jedoucího na dámském horském kole. To jim přišlo přinejmenším podezřelé, a jak později zjistili, jejich tip byl správný. Lustrací v evidencích totiž zjistili, že je kolo odcizené. Mladík, který na kole jel, proto skončil na místním oddělení policie, kde bude vysvětlovat, jak k bicyklu přišel. 

Druhý případ se stal o dvaadvacet hodin dříve v Praze 4 na ulici Muškova, kam policisté toho samého útvaru vyjížděli k vloupání do vozidla, ze kterého pachatel odcizil horské kolo. Policisté při pátrání po pachateli kolo nalezli odhozené na polní cestě vedoucí ke Krčskému lesu. To se tak díky tomu vrátí zpátky majiteli a policisté budou dále pátrat po pachateli, který kolo odcizil, a na místě se ho zadržet nepodařilo.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru