dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - jasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Policisté a hasiči z Prahy 10 dostali dárky
Foto: FB Prahy 10

Policisté a hasiči z Prahy 10 dostali dárky

Na radnici Prahy 10 si minulý týden přišli policisté a hasiči působící na území desáté městské části pro dary, které jim nakoupila městská část, a které jim usnadní práci.

Převzali si speciální vysílačky, kamery, hasiči už využívají také nové sušáky na výstroj.

Je to už podruhé, kdy Praha 10 našla v rozpočtu peníze na to, aby smysluplnými dary usnadnila práci těm, kteří se starají o bezpečí.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru