Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - polojasno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Policista přelezl balkón a zachránil ženu, která se pokusila o sebevraždu

Operační důstojník na lince 158 přijal oznámení od muže, dle kterého se v jednom z bytů v Kobylisích nacházela žena v ohrožení života. Jako první byli na místě policisté z místního oddělení Kobylisy, ale na zvonek u bytu ani klepání nikdo nereagoval.

Z důvodu nebezpečí z prodlení si policisté museli dovnitř najít jinou cestu, a tak využili sousedy. Přes vedlejší byt vstoupili na sousední balkón, kde jeden z policistů přelezl přes zábradlí a následně přeskočil na balkón od uzamčeného bytu. Tam využil otevřeného okna a dostal se dovnitř. Uvnitř bytu nalezl silně intoxikovanou sedmadvacetiletou ženu, která dle prvotního zjištění spolykala velké množství léků, které zapila alkoholem.

Policisté ihned na místo přivolali zdravotníky a do jejich příjezdu se ženou komunikovali a kontrolovali její životní funkce. Záchranáři si během několika minut ženu převzali a převezli ji do nemocnice, kde byla hospitalizována. Ošetřující lékař konstatoval, že byla v tak vážném stavu, že kdyby policisté zasáhli o několik minut později, už by jí nikdo pomoci nedokázal.
Autor: Cen

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru