Dnes Sobota - jasno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Policie zadržela a obvinila muže, který se podle ní obnažoval před školačkou

Policie zadržela a obvinila devětadvacetiletého muže podezřelého z toho, že se v lednu obnažoval v Praze 6 před osmiletou dívkou vracející se ze školy. Za výtržnictví mu v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi, sdělil policejní mluvčí Richard Hrdina. Podle něj byl muž za obdobné jednání před sedmi lety už odsouzen.

Dívenka se ve čtvrtek 20. ledna, kolem třetí hodiny odpolední, vracela ze školy jako každý den. V ulici U laboratoře v Praze 6 potkala muže, který něco nakládal do auta.

Nevšímala si ho a pokračovala dál v cestě. Po několika metrech jí tento muž předešel, a tak ho dívka ze slušnosti pozdravila. Na pozdrav muž nijak nereagoval a po chvíli se otočil a beze slov jí ukázal svůj penis.

„Dívenka se zalekla a poodešla o kus dál. Muž jí doběhl a ve svém jednání pokračoval. Dívka se na něj snažila nedívat, rozeběhla se a utíkala až domů, kde všechno řekla své mamince,“ řekl Hrdina.

Policisté z místního oddělení Břevnov přijeli na místo a celou situaci zadokumentovali. Od holčičky získali popis podezřelého muže a z okolních ulic zajistili všechny kamerové záznamy.

Ve spolupráci s kriminalisty 6. oddělení, provedeným šetřením a vyhodnocením kamerových záznamů, se během několika dnů podařilo podezřelého muže vypátrat.
Lustrací devětadvacetiletého muže zjistili, že byl již za obdobné jednání před sedmi lety odsouzen. Tehdy masturboval před panelovým domem a poté i během cesty do přilehlého parku.

„V současné chvíli je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí v případě odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodal policejní mluvčí Richard Hrdina.


Autor: puc

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru