Dnes Pátek - mlha 12°C
Zítra Sobota - oblacno 13°C
Pátek 1. 3. 2024
Svátek má Bedřich
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Policie vyšetřuje smrt dvou lidí v Klánovickém lese
Ilustrační foto: archiv

Policie vyšetřuje smrt dvou lidí v Klánovickém lese

Policie od pátečního odpoledne vyšetřuje smrt dvou lidí v pražských Klánovicích. Případ nahlásila žena, která slyšela střelbu, uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Okolnosti tragédie kriminalisté vyšetřují. Na případ upozornil server TN.cz, podle kterého je jedna z obětí nezletilá.

Informaci o údajné střelbě dostala policie v pátek kolem 15:00. „Oznamovatelka nám sdělila, že slyšela několik výstřelů," uvedl mluvčí. Vyslaná policejní hlídka nalezla na místě dva lidi bez známek života. Událost se stala v lesním porostu poblíž ulice Čmelická, sdělil Rybanský. Věk mrtvých upřesnit nechtěl.

Do Klánovic vyjížděli vedle policistů i pražští záchranáři. „Operátorka spolu se svědky zahájila u jedné z těch osob telefonicky asistovanou resuscitaci," uvedla mluvčí Jana Poštová. Po příjezdu záchranářů na místo ale bylo zřejmé, že zraněnému už není pomoci. Na místo byl proto povolán koroner.

Bližší informace policie k případu zatím nezveřejnila. „Jsme na místě, jak kriminalisté, tak další složky, a zjišťujeme okolnosti celé události," uvedl Rybanský. Mluvčí neměl žádnou informaci o tom, že by v souvislosti s případem hrozilo nebezpečí veřejnosti.

Po 22:00 ČTK řekl, že policie je stále na místě a prověřuje, zda se tam nepohybuje ozbrojená osoba. „Nemůžeme to potvrdit ani vyvrátit," dodal.


Autor: ČTK

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru