Dnes Neděle - jasno 14°C
Zítra Pondělí - oblacno 12°C
Neděle 3. 3. 2024
Svátek má Kamil
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Policie vyšetřuje okolnosti úmrtí muže nalezeného u Kyjského rybníka

Policie vyšetřuje okolnosti úmrtí muže, kterého ve čtvrtek našli u Kyjského rybníka v Praze 9. Je podezření, že zemřel násilnou smrtí, proto si případ převzali vyšetřovatelé z oddělení vražd. Policie o tom informovala na síti X.

„Dnes ráno byl u Kyjského rybníka v Praze 9 nalezen mrtvý muž. Na místě jsou nyní mimo jiné kriminalisté z oddělení vražd, kteří zjišťují, co se na místě stalo a jak muž zemřel,“ sdělili policisté.

„Případ si do kompetence převzali kriminalisté z oddělení vražd, protože se jedná o podezření z násilné smrti. Jak muž zemřel by měla objasnit nařízená soudní pitva,“ upřesnili. Na místě policistům asistovali i hasiči, konkrétně jejich potápěči.


Autor: puc

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru