dnes
Úterý - polojasno
25°C
zítra
Středa - zatazeno
29°C
pozítří
Čtvrtek - bourky
28°C
Pražské krimi

Policie při fotbalovém šlágru Slavie vs. Plzeň zadržela několik fanoušků

V souvislosti se sobotním šlágrem první fotbalové ligy mezi Slavií a Plzní v Edenu, které Pražané vyhráli 2:0, zajistila pražská policie celkem tři osoby.

„První pro neuposlechnutí výzvy úřední osoby, druhou pro porušení návštěvního řádu a poslední osoba byla zajištěna, neboť v rozporu s právními předpisy použila pyrotechniku,“ vyjmenoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Dále podle něj byli zadrženi další dva fanoušci, z toho jeden pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví a druhý pro podezření ze spáchání trestného činu projev sympatií k hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru