Dnes Sobota - obcasny-dest 17°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou
Hledaný muž se podle tvrzení školačky choval nevhodně. Ilustrační foto: archiv

Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou

Policisté z místního oddělení Prosek pátrají po neznámem muži, který údajně v pondělí 31. ledna obtěžoval ve Vysočanské ulici dvanáctiletá dívku. Nejdříve na ni začal pokřikovat, když se otočila, onanoval. Dnes byl zveřejněn chlípníkův identikit.
identikit-onanisty

Identikit hledaného muže. Zdroj: Policie ČR

Dívka po nepříjemném zážitku strachy utekla a vše oznámila rodičům. Policisté díky výpovědi sestavili identikit podezřelého, který je podle nich výstižný ze 65 procent.

Mělo se jednat o muže ve věku kolem čtyřiceti let, vysokého zhruba 180 centimetrů a štíhlé postavy. Měl hnědé vlasy, hnědé oči a na hlavě uvázaný šátek bílo-černé barvy. Oblečen byl do tmavé bundy a tepláků. Dle výpovědi poškozené mluvil česky a anglicky.

„Hledaného se nám zatím nepodařilo ztotožnit ani vypátrat. Z tohoto důvodu se nyní policisté obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud z vyhotoveného identikitu tušíte, kdo je oním výtržníkem, znáte jeho totožnost, místo jeho pobytu, zavolejte prosím na linku 158,“ sdělila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Celý případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: puc

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Další články
Nahoru