Dnes Úterý - oblacno 14°C
Zítra Středa - oblacno 17°C
Úterý 21. 3. 2023
Svátek má Radek
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou
Hledaný muž se podle tvrzení školačky choval nevhodně. Ilustrační foto: archiv

Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou

Policisté z místního oddělení Prosek pátrají po neznámem muži, který údajně v pondělí 31. ledna obtěžoval ve Vysočanské ulici dvanáctiletá dívku. Nejdříve na ni začal pokřikovat, když se otočila, onanoval. Dnes byl zveřejněn chlípníkův identikit.
identikit-onanisty

Identikit hledaného muže. Zdroj: Policie ČR

Dívka po nepříjemném zážitku strachy utekla a vše oznámila rodičům. Policisté díky výpovědi sestavili identikit podezřelého, který je podle nich výstižný ze 65 procent.

Mělo se jednat o muže ve věku kolem čtyřiceti let, vysokého zhruba 180 centimetrů a štíhlé postavy. Měl hnědé vlasy, hnědé oči a na hlavě uvázaný šátek bílo-černé barvy. Oblečen byl do tmavé bundy a tepláků. Dle výpovědi poškozené mluvil česky a anglicky.

„Hledaného se nám zatím nepodařilo ztotožnit ani vypátrat. Z tohoto důvodu se nyní policisté obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud z vyhotoveného identikitu tušíte, kdo je oním výtržníkem, znáte jeho totožnost, místo jeho pobytu, zavolejte prosím na linku 158,“ sdělila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Celý případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: puc

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Parkovali na místech vyhrazených pro invalidy

2. března 2023 v 08:44

Během února strážníci z centra Prahy odhalili 7 řidičů, kteří neoprávněně využívali parkovací karty pro osoby tělesně postižené. Průkazy byly řidičům odebrány, v jednom případě vzniklo podezření na falzifikát, proto si případ převzala státní policie. V několika případech řidiči využívali průkaz po...

Jeden se zákazem, druhý pod vlivem

28. února 2023 v 16:37

V ulici Na Botiči si projíždějící autohlídka strážníků všimla vozidla vyjíždějícího z pěší zóny. O jeho řidiči strážníci věděli, že má vysloven zákaz řízení. Argument, že jel jenom kousek, mu nepomohl. Navíc nadýchal téměř půl promile.

Dlouhou chvíli si vyplnili ničením zastávky

28. února 2023 v 08:05

Trojice mladíků ve věku 14 a 15 let si zkrátila v sobotu před půlnocí čekání na noční spoj ničením informační tabule na zastávce MHD v Hlubočepské ulici. Vandalství nenechalo chladným svědka, který přivolal strážníky.

Další články
Nahoru