Dnes Pátek - mlha 17°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Sobota 8. 10. 2022
Svátek má Věra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou
Hledaný muž se podle tvrzení školačky choval nevhodně. Ilustrační foto: archiv

Policie pátrá po muži, který se ukájel před školačkou

Policisté z místního oddělení Prosek pátrají po neznámem muži, který údajně v pondělí 31. ledna obtěžoval ve Vysočanské ulici dvanáctiletá dívku. Nejdříve na ni začal pokřikovat, když se otočila, onanoval. Dnes byl zveřejněn chlípníkův identikit.
identikit-onanisty

Identikit hledaného muže. Zdroj: Policie ČR

Dívka po nepříjemném zážitku strachy utekla a vše oznámila rodičům. Policisté díky výpovědi sestavili identikit podezřelého, který je podle nich výstižný ze 65 procent.

Mělo se jednat o muže ve věku kolem čtyřiceti let, vysokého zhruba 180 centimetrů a štíhlé postavy. Měl hnědé vlasy, hnědé oči a na hlavě uvázaný šátek bílo-černé barvy. Oblečen byl do tmavé bundy a tepláků. Dle výpovědi poškozené mluvil česky a anglicky.

„Hledaného se nám zatím nepodařilo ztotožnit ani vypátrat. Z tohoto důvodu se nyní policisté obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud z vyhotoveného identikitu tušíte, kdo je oním výtržníkem, znáte jeho totožnost, místo jeho pobytu, zavolejte prosím na linku 158,“ sdělila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Celý případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: puc

Hořelo ve slévárně barevných kovů v Kolbenově ulici

Včera v 11:02

Včera po půl šesté ráno vyjíždělo několik profesionálních a dobrovolných jednotek hasičů k hlášenému požáru střechy slévárny barevných kovů v Kolbenově ulici.

Policisté poskytli první pomoc muži, který zkolaboval na ulici

5. října 2022 v 07:45

Policisté z Modřan zasahovali v pondělí ráno na Sofijském náměstí v Praze 4 u kolapsu devětasedmdesátiletého muže. Tomu poskytoval první pomoc nejprve náhodný kolemjdoucí a po příjezdu hlídky si resuscitaci převzali.

Policisté rozmluvili muži skok z Nuselského mostu

4. října 2022 v 09:24

Den před svatým Václavem hodinu před půlnocí přivedla tíživá životní situace na Nuselský most jednačtyřicetiletého muže, který se rozhodl ukončit svá trápení skokem dolů. Tou dobou na místo mířily i hlídky z policejních služeben Nové město a Vinohrady, kam je prostřednictvím operačního důstojníka...

Kvůli ztrátě telefonu chtěl skočit do Vltavy

3. října 2022 v 09:14

V časných ranních hodinách se minulý týden na městskou policii obrátily s prosbou o pomoc dvě vystrašené ženy pracující v baru na Národní třídě. Bar měl již zavřeno a dovnitř se dobýval opilý muž, který tam údajně ztratil telefon a dožadoval se jeho vydání.

Zatínal pěsti a vyzýval strážníky k boji

30. září 2022 v 10:56

Dvojici opilých mužů, která poškozovala zaparkovaná auta, řešili strážníci z Prahy 1 v Myslíkově ulici. Během zjišťování rozsahu způsobené škody začal jeden z mužů hlídku slovně napadat a svou agresivitu stupňoval bez ohledu na opakované výzvy k uklidnění.

Nabídl úplatek a slíbil, že už to nikdy neudělá

27. září 2022 v 10:33

Policisté z oddělení hlídkové služby si v polovině září kolem půlnoci povšimli v Pélleově ulici v Praze 6 muže na skútru, který na silnici podivně kličkoval, proto se ho rozhodli zkontrolovat.

Najedl se, něco popil a usnul na podlaze

27. září 2022 v 07:36

Policisté prvního policejního obvodu zadrželi čtyřiatřicetiletého muže, který ve čtvrtek ráno vykopl dveře zadního vchodu do restaurace v Praze 1 a vstoupil dovnitř. Tam se začal chovat, jako by byl doma. Nejprve si oblékl oblečení, které nalezl na věšáku, poté začal hodovat a popíjet alkohol....

Kapsáři se zaměřili na bezbranné seniory

26. září 2022 v 09:45

Kriminalisté ze 7. oddělení obecné kriminality Prahy I. vypátrali a zadrželi čtyři osoby, které se dopouštěly opakovaných kapesních krádeží v centru metropole. Při nich se zaměřovali hlavně na seniory.

Kočka pokousala hasiče

8. září 2022 ve 14:23

Pražští hasiči ze dvou stanic zasahovali ve čtvrtek 8. září od 10:34 hodin v Jabloňové ulici v Praze 10. Hořelo tam vybavení bytu panelového domu. Hasiči zasahovali v dýchací technice.

Strážníci zabránili vykradení bytu

6. září 2022 ve 12:57

Mladého cizince, který vlezl do přízemního bytu, vypátrali včera kolem patnácté hodiny strážníci. Kvůli muži, na kterého byl vydán příkaz k zatčení, se na místo sjely všechny složky IZS. O případu strážníky informoval prostřednictvím linky 156 náhodný...

Další články
Nahoru