dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Poznáte agresivní sparťany? U nádraží zmlátili klokany, kteří se vraceli od chacharů
Hledaní fanoušci vzali po útoku nohy na ramena. Foto: Policie ČR

Poznáte agresivní sparťany? U nádraží zmlátili klokany, kteří se vraceli od chacharů

Pražská policie stále vyšetřuje loňský konflikt mezi fanoušky z loňského září, při kterém byli zmláceni a oloupeni fanoušci Bohemians 1905. Nyní kriminalisté zveřejnili záběr z kamer a žádají veřejnost o pomoc.

Loni 27. září přijeli na Hlavní nádraží nedlouho po dvaadvacáté hodině fanoušci Bohemians z Ostravy, kde byli fandit svému klubu v prvoligovém zápase. Netušili, že zanedlouho podstoupí, nedobrovolně, ještě jeden souboj.

Když procházeli Jeruzalémskou ulicí, z ničeho nic je obstoupili a bez varování napadli do té doby schovaní příznivci Sparty. Jednalo se o nerovný souboj, zatímco „bohemáci“ byli jen čtyři, sparťanů bylo 15. „Napadení během krátké chvíle utržili bezpočet ran pěstí a kopanců, kdy bylo pouze dílem náhody, že z potyčky vyšli pouze s oděrkami a zhmožděninami,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Kriminalisté prvního policejního obvodu kvalifikovali útok jako trestný čin loupeže. Útočníci totiž napadeným, zřejmě jako trofej, sebrali batoh, klíče a část svršků, včetně šály značící jejich sympatie k celku Bohemians. A poté, jak rychle „sparťani“ přišli, tak zase odešli.

Kriminalisté prošetřující tuto událost prověřili celou řadu indicií, poznatků a stop, zajištěných na místě, nebo vyvstalých během prošetřování. Avšak žádná z nich je doposud nepřivedla na stopu podezřelých.

„Z toho důvodu se nyní detektivové obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Každého, kdo by poznal kteréhokoliv z násilníků, prosíme, aby nám tyto informace předal prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ požádal veřejnost o spolupráci policejní mluvčí Hulan.

Agresivní fanoušci po loupežném přepadení utíkali Jeruzalémskou ulicí:

hledani-nasilnici-clanek-nahled

hledani-nasilnici-claneka-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru