Dnes Sobota - oblacno 23°C
Zítra Neděle - polojasno 25°C
Neděle 23. 6. 2024
Svátek má Zdeňka
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Policie odložila pobodání dvou žen v Praze z loňského roku, pachatel zemřel
Ilustrační foto: archiv

Policie odložila pobodání dvou žen v Praze z loňského roku, pachatel zemřel

Pražští kriminalisté ukončili prověřování případu pobodání dvou žen v Novodvorské ulici z prosince loňského roku. Kvůli úmrtí pachatele ho odložili. Policie to dnes uvedla na twitteru.

Útočníka policie postřelila při zadržení, zraněním na místě podlehl. Napadené ženy, které muž vůbec neznal, převezli lékaři do nemocnice. Jednu z nich lékaři zachránili přímou srdeční masáží, která trvala 80 minut.

Čtyřiatřicetiletý muž nečekaně napadl dvě kolemjdoucí ženy v Praze 4 loni v sobotu 17. prosince večer. Zatímco jedna vyvázla s lehčími zraněními, druhou museli záchranáři uvést do umělého spánku a transportovat ji do nemocnice. Policie už dříve uvedla, že útočník byl českým občanem a že důvodem jeho skutku mohl být špatný psychický stav.

Lékaři v lednu zveřejnili, že vážněji zraněná šestačtyřicetiletá pacientka měla dvoucentimetrovou bodnou ránu v srdci. Lékaři ji zachránili přímou srdeční masáží. Žena se na Štědrý den v nemocnici probrala do plného vědomí a podle tehdejšího vyjádření lékařů neměla žádné neurologické poškození.


Autor: ČTK

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru