dnes
Úterý - skorojasno
25°C
zítra
Středa - obcasny-dest
23°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
22°C
Zpravodajství

Policie nachystala bezpečnostní opatření na fotbal se Severním Irskem

Pražská policie přichystala v souvislosti s dnešním fotbalovým utkáním mezi mužstvy reprezentace České republiky a Severního Irska bezpečnostní opatření.

Na opatření se budou podílet policisté z pořádkové, cizinecké i dopravní služby a také členové speciální pořádkové jednotky. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem budou policistům pomáhat i strážníci.

„Na přípravě bezpečnostního opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne. Fotbalové utkání na Letné začíná od sedmnácti hodin, brány stadionu budou otevřeny o dvě hodiny dříve,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policisté budou v rámci opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. V případě potřeby budou dopravu kolem stadionu usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.


Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

Včera ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Další články
Nahoru