dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Policie: Hledáme svědky dopravní nehody

Vážná dopravní nehoda se stala včera krátce po půlnoci na jedné z pražských křižovatek. Řidič Citroënu přijíždějící z ulice Dukelských Hrdinů ve směru do Šimáčkovy se bočně střetl s motocyklem, který v plné rychlosti přijížděl z  Veletržní.

S řidičem na motorce cestovala také spolujezdkyně. Oba při střetu utrpěli zranění, se kterými museli být okamžitě transportováni do nemocnice. Řidič osobního vozu vyvázl bez zranění a policisté tak u něj ještě na místě mohli provést orientační zkoušku na alkohol, která byla negativní.

Celý případ si převzali kriminalisté z odboru vyšetřování dopravních nehod, kteří nyní zjišťují bližší okolnosti a příčiny havárie.

V této souvislosti kriminalisté žádají svědky, kteří se na místě bezprostředně po dopravní nehodě nacházeli, aby se přihlásili buď osobně na policejní služebně na adrese Horňátecká 481/5, Praha 8, nebo prostřednictví bezplatné tísňové linky 158. Jakákoliv informace může kriminalistům výrazně pomoci k objasnění této události.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru