dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - mlha
6°C
Policie hledá svědky vraždy ženy, která žila více než rok pod mostem v Libni
Most v ulici Pod plynojemem pohledem z tramvajového mostu. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Policie hledá svědky vraždy ženy, která žila více než rok pod mostem v Libni

Pražská policie hledá svědky vraždy ženy bez domova, která žila pod mostem spojujícím Libeň a Žižkov na rozhraní Prahy 3 a 9. Osmapadesátiletá oběť zemřela v úterý 24. září vpodvečer či v noci na středu.
zavrazdena-bezdomovkyne

Foto: Policie ČR

„V souvislosti s vraždou pod mostem v ulici Pod Plynojemem hledáme svědky a řidiče, kteří projížděli kolem,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

Některý z řidičů, který projížděl po mostě nebo po ulici Pod Krejcárkem, totiž mohl vraha natočit například na palubní kameru. Nějaký svědek ho mohl možná jenom vidět a mohl by ho popsat. „Zkrátka přivítáme jakékoliv svědectví k tomuto případu a přijmeme ho na lince 158,“ sdělil policejní mluvčí.

Bezdomovkyně žila pod mostem, kde byla zavražděna, více než rok. Byla nekonfliktní, nepila alkohol a nevyhledávala společnost dalších lidí. Nejčastěji se pohybovala v okolí Krejcárku, Palmovky a Holešovic a nosila u sebe velké modré nákupní tašky.


Telefonát: Na hlavním nádraží je normálně nějakej ten běženec, chce se prát. Došlo i k napadení uklizečky

13. prosince 2019 ve 22:35

Městská policie obdržela ve čtvrtek telefonát, že ve Fantově kavárně na hlavním nádraží je běženec, který napadá kolemjdoucí. „Je sprostej, agresivní, chce se prát. Je to normálně nějakej ten běženec,“ zněl hlas volajícího muže.

Opilý žárlivec uvěznil partnerku doma. Pomohla jí vlastní důmyslnost a bota

12. prosince 2019 ve 13:37

Strážníci řešili případ domácího násilí. Manžel svou ženu uvěznil v pokoji, předtím jí ale napadl. Vzhledem k vysoké opilosti byl převezen na záchytku.

Poctivý nálezce odevzdal nalezenou peněženku

10. prosince 2019 v 19:01

Peněženku s téměř 5 tisíci korunami a 2 tisíci ve stravenkách, všemi doklady, platebními kartami a lítačkou zapomněl včera muž v nákupním vozíku v obchodě s potravinami.

Hořelo vybavení bytu, hasiči zachránili 18 lidí, 7 osob bylo evakuováno včetně 3 psů

7. prosince 2019 v 10:20

Včera ve 22:46 hodin zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Jana Želivského v Praze 3 u požáru bytu obytného domu. Hořelo vybavení obývacího pokoje, který byl plameny zcela zničen.

Včera v Suchdole uklouzl kůň, pomohli hasiči

4. prosince 2019 ve 13:07

V úterý 3. prosince od 13:40 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů v Suchdole, kde kůň uklouzl ve stáji a nemohl se zvednout.

Jel opilý v protisměru, po zadržení nabízel policistům úplatek

2. prosince 2019 ve 13:10

Policisté z místního oddělení Letňany zastavili ve středu 27. listopadu v ulici Veselská v Praze 9 auto, které jelo v protisměru. U řidiče byla provedena dechová zkouška, při které nadýchal téměř dvě a půl promile alkoholu.

Zloděj se krčil za dveřmi

28. listopadu 2019 v 11:53

Během obchůzky svého okrsku neunikl pozornosti strážníka vylomený zámek skladu a muž krčící se za dveřmi. Pokus o útěk byl marný.

Další články
Nahoru