dnes
Úterý - zatazeno
13°C
zítra
Středa - polojasno
17°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
17°C
Policie hledá svědky vraždy ženy, která žila více než rok pod mostem v Libni
Most v ulici Pod plynojemem pohledem z tramvajového mostu. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Policie hledá svědky vraždy ženy, která žila více než rok pod mostem v Libni

Pražská policie hledá svědky vraždy ženy bez domova, která žila pod mostem spojujícím Libeň a Žižkov na rozhraní Prahy 3 a 9. Osmapadesátiletá oběť zemřela v úterý 24. září vpodvečer či v noci na středu.
zavrazdena-bezdomovkyne

Foto: Policie ČR

„V souvislosti s vraždou pod mostem v ulici Pod Plynojemem hledáme svědky a řidiče, kteří projížděli kolem,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

Některý z řidičů, který projížděl po mostě nebo po ulici Pod Krejcárkem, totiž mohl vraha natočit například na palubní kameru. Nějaký svědek ho mohl možná jenom vidět a mohl by ho popsat. „Zkrátka přivítáme jakékoliv svědectví k tomuto případu a přijmeme ho na lince 158,“ sdělil policejní mluvčí.

Bezdomovkyně žila pod mostem, kde byla zavražděna, více než rok. Byla nekonfliktní, nepila alkohol a nevyhledávala společnost dalších lidí. Nejčastěji se pohybovala v okolí Krejcárku, Palmovky a Holešovic a nosila u sebe velké modré nákupní tašky.


Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Další články
Nahoru