dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Policie chystá v souvislosti s nedělním fotbalem mezi AC Sparta Praha a SK Slavia Praha bezpečnostní opatření

Pražská policie chystá z důvodu konání nedělního fotbalového utkání mezi mužstvy AC Sparta Praha a SK Slavia Praha bezpečnostní opatření, jehož cílem bude bezproblémový průběh této akce. Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie.

Policisté budou v rámci opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Stadion bude pro fanoušky otevřený od 14 hodin.

Policisté budou již v průběhu dne monitorovat pohyb fanoušků obou celků na území metropole a budou zajišťovat jejich doprovod ke stadionu. Pochod je plánovaný přibližně od 13 hodiny od Rudolfina na stadion na Letné. Na této trase bude tedy docházet ke krátkodobým omezením v dopravě, proto by to měli motoristé vzít na zřetel.

V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i několik desítek strážníků Městské policie hlavního města Prahy. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne.

Doprava je komplikovaná i kvůli probíhající rekonstrukci Korunovační ulice.  Před začátkem utkání a po jeho skončení se budou v okolí s velkou pravděpodobností tvořit kolony, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru