dnes
Pátek - polojasno
31°C
zítra
Sobota - zatazeno
33°C
pozítří
Neděle - jasno
32°C
Policejní potápěči pokračují v pátrání po pohřešovaném hledači kešek
Policisté poříčního oddělení budou dnes pátrat i v okolí Sstřeleckého ostrova. Foto: archiv

Policejní potápěči pokračují v pátrání po pohřešovaném hledači kešek

Pátrání po pohřešovaném muži, kterého v sobotu odpoledne s dalšími třemi hledači kešek v tunelu Motolského potoka smetla vlna při bouřce, zatím nepřineslo výsledek.Proto bude dnes pokračovat.

Skupina policejních potápěčů bude hledat v prostoru mezi Jiráskovým mostem a Štítkovským jezem.

„Druhá skupina policistů poříčního oddělení bude provádět vizuální pátráni z lodě od Jiráskova mostu až po Helmovský jez,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Zvláštní pozornost budou policisté poříčního oddělení věnovat takzvané vaně, tedy prostoru mezi Staroměstským a Štítkovským jezem, konkrétně oblasti kolem ostrovů Střelecký, Slovanský a Dětský.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Včera v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru