dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Policejní akce ve Stodůlkách

Včera proběhla další z bezpečnostních akcí, které pravidelně pořádá místní oddělení Policie ČR Stodůlky. Akce se uskutečnila ve spolupráci s oddělením hlídkové služby PČR a s Obvodním ředitelstvím Městské policie v Praze 13. Zaměřena byla na pátrání po hledaných osobách, dodržování pobytového režimu cizinců, drogovou problematiku a dodržování zákazu nalévání alkoholu osobám mladším 18 let.

Policisté navštívili celkem 17 restaurací, barů a heren na sídlištích Lužiny a Velká Ohrada a na Šostakovičově náměstí ve Stodůlkách. V průběhu akce zkontrolovali 65 osob. Ve zmíněných zařízeních nebyly zjištěny žádné nedostatky. Dvě osoby byly předvedeny na oddělení kvůli ověření totožnosti. Policisté řešili jeden přestupek s mužem, který měl u sebe nepovolené množství marihuany. Droga mu byla zabavena a předána k likvidaci. Dva přestupky, související se zákazem konzumace alkoholu na vymezených místech, řešili strážníci Městské policie udělením blokové pokuty. Celá akce skončila až po druhé hodině v noci.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru