Dnes Středa - prehanky-dest 21°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 23°C
Středa 7. 6. 2023
Svátek má Iveta, Slavoj
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Policejní akce Saigon v libušské tržnici Sapa se zaměřila na padělky
Jeden z kontrolovaných kamionů. Foto: Policie ČR

Policejní akce Saigon v libušské tržnici Sapa se zaměřila na padělky

Dnes ráno začala dlouho připravovaná policejní akce Saigon, která byla zaměřena především na padělky značkového zboží obuvi a oblečení na tržišti v Libuši. O výsledcích zátahu následně informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Akce se zúčastnilo několik desítek policistů ze čtvrtého policejního obvodu, společně s policisty z cizinecké policie, pracovníky celní správy, státní veterinární správy a také ze státní potravinářské a zemědělské inspekce.

Policisté spolu s pracovníky zmiňovaných složek nalezli znehodnocené maso, mimo jiné holoubat, vepřového masa či krocaních varlat.

Jejich pozornosti neunikly ani dva zaparkované kamiony uvnitř areálu, v nichž byly nalezeny padělky módních značek, především obuvi a oblečení a tisíce karet Pokemonů. 

„Nyní budeme zjišťovat, jestli se jedná o padělky, ale zatím vše nasvědčuje tomu, že ano,“ řekl Rybanský.


Autor: puc

Vedení Prahy 1 řešilo další rozvoj Nemocnice na Františku

Dnes v 16:40

Rada městské části Praha 1 aktuálně schválila převod získaných prostředků a řešila ekonomické výsledky Nemocnice na Františku (NNF) od začátku roku 2023. Zabývala se také dalším rozvojem zdravotnického zařízení.

Náměstek Hlaváček a starostové řešili bytovou situaci v Praze

5. června 2023 ve 23:05

Ve středu 31. května se uskutečnilo setkání Petra Hlaváčka (STAN), náměstka primátora pro oblast strategického a územního rozvoje, se starosty pražských městských částí a jejich představiteli zodpovědnými za územní rozvoj. Tématem setkání bylo společné řešení bytové situace v hlavním...

Další články
Nahoru